EKO Ferie - START

• Dodano: 11•01•2021

Od jutra, dzięki dofinansowaniu z CZG12, ruszają eko konkursy. Dzisiaj prosimy o przeczytanie regulaminu, a jutro dołączcie do zabawy :)

REGULAMIN KONKURSU „SEGREGUJESZ-ŚWIAT RATUJESZ”

1. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, ul. Jana Pawła II 51B.

2. Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni, pobudzenie aktywności twórczej, kształtowanie postaw i kultury ekologicznej dzieci, aktywna edukacja ekologiczna.

3. Tematem konkursu jest stworzenie z surowców wtórnych pojemników na zużyte baterie oraz zaprojektowanie ulotki zachęcającej mieszkańców naszej gminy do prawidłowego segregowania śmieci, ogłoszone na stronie www.goklubniewice.pl oraz portalu FB w terminach: 12.01.2021 r. ( wtorek) oraz 14.01.2021 r. (czwartek).

4. Prace należy dostarczyć do GOK-u w godzinach urzędowania: poniedziałek-środa w godz. 8.00-16.00, czwartek w godz. 8.00-19.00, piątek 8.00-15.00 . Każda praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz nr tel. (rodzica/opiekuna prawnego).

5. Termin dostarczenia prac : 18- 22.01.2021 r. godz.15.00.

6. Termin rozstrzygnięcia konkursu: 25.01.2021 r. Lista laureatów zostanie ogłoszona w w/w dniu na stronie www.goklubniewice oraz FB.

7. Prace oceniane będą przez komisję konkursową składającą się z pracowników GOK.

8. Za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie przewidziana jest nagroda w postaci Smartwatcha lub głośnika mobilnego. Przewidziane są również nagrody wyróżnienia dla pozostałych uczestników konkursu.

9. Konkurs jest przewidziany dla dzieci i młodzieży o lat 7 do 15.

10. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie imienia i nazwiska uczestnika konkursu w celach informacyjno- promocyjnych GOK.

KLAUZULA INFORMACYJNA

W nawiązaniu do art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz.UE L 119 z 04.05.2016) „RODO” informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Lubniewicach 69-210, ul. Jana Pawła II 51B, tel. 957557639.

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Gminnym Ośrodku kultury w Lubniewicach pod adresem email: ido.ezglobicka@gmail.com. lub telefonicznie pod numerem 723825211.

3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres dwóch tygodni.

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich (spoza obszaru UE).

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

7. Przysługują Pani/Panu prawa dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00.

9. Podanie Pani/Pana danych jest obowiązkowe w celu wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubniewicach.